• Yeni
NOYAFA NF-8209 Ağ Kablosu Test Cihazı ethernet Test Cihazı PoE NCV ile Çok Fonksiyonlu hat İzci LAN CAT5 CAT6 İzci lcd ekran

NOYAFA NF-8209 Ağ Kablosu Test Cihazı ethernet Test Cihazı PoE NCV ile Çok Fonksiyonlu hat İzci LAN CAT5 CAT6 İzci lcd ekran

Rating 
₺ 103.98

İşlenmemiş
Depoda

【Üç tarama modu】 : Üç kablo izleme modu vardır gelişmiş ağ kablosu test cihazı, AC filtre modu / analog mod / Po E modu tel izleyici .
【Çok fonksiyonlu】 : Süreklilik testi, kablo arıza testi, Po E testi, port flaşı, Rj45 kablo test cihazı, CAT5e/CAT6 / CAT6a .
【Po E testi ve hub yanıp sönmesi】 : Hangi pimlerin çalıştırıldığını belirleyin, Po E voltajını, akımını, gücünü ve PSE tipini (at/af standardı) tanımlama yeteneğini tespit edin.Hub/Anahtardaki bağlantı noktası ışıklarını yanıp sönerek ağ bağlantı noktalarını bulun, 10 M/100 M/1000 M hub/anahtarlar için kullanılabilir .
【arıza mesafesini ölçün】 : doğru konumlandırma için lan kablosu arıza mesafesine tdr nf-8209.Kablo uzunluğunun doğru ölçümü, 200 metre aralığı, profesyonel bir kablolama mühendisleri ve bulucu ev onarımı gerekli araçlardır .
【Kablo geçiş testi ve NCV】 : Kulaklıklarla donatılmış, taşıması kolay, parazit önleyici avlanma modu ile, 1 V1 hattını uygulamak için uzaktan kumandayla eşleştirilebilir, korumalı ağ kablosu göbeği titremesini ve NCV işlevini test edebilir, STP ve UTP ağ kablosunun fiziksel durumunu test edebilir.AC voltajının (50 V-1000 V) varlığını tespit edin .Bir sunucu / anahtar / hub / yönlendirici bağlantı noktasındaki yanıp sönen bağlantı noktası ışığıyla ağ bağlantı noktasını bulmak için Hub yanıp söner.Lan kablosunu gözlerle bulmanın bir başka kolay yolu.Cihaz size bağlı anahtarın bilgilerini söyleyebilir : Hız, İletim modları, Protokol.Açık, kısa, çapraz,bölünmüş çiftleri test edin.Kablo tipleri : Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7.(UTP VE STP).Alıcı voltaj dedektörü olarak da kullanılabilir.Doğru elektrik ölçümü, Temassız ve kullanımı daha güvenlidir. nf-8209 : ana bilgisayar, alıcı, uzak. nf-8209 : ana bilgisayar, alıcı, uzak. NF-8209 ağ test cihazı - AC filtreleri ve analog sinyaller sağlayan yeni nesil ağ ses vericileri ve probları, üç kablo takibine sahiptir modlar : AC filtre modu, analog mod ve Po E modu arasından seçim yapabilirsiniz.ağ araç kiti-kablo uzunluğu ölçümü, kablo arıza testi, Po E testi, hub titremesi ve NCV işlevi içerir ve STP ve UTP ağ kablolarının fiziksel durumunu test eder.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler