• Yeni
Grommet Kuşgözü Takımı, Geniş Uygulama Deri Grommets Kiti Metal Pas Önleme 500 Takım 8mm Pratik Dekorasyon için Çanta(Beyaz)

Grommet Kuşgözü Takımı, Geniş Uygulama Deri Grommets Kiti Metal Pas Önleme 500 Takım 8mm Pratik Dekorasyon için Çanta(Beyaz)

Rating 
₺ 0.33

İşlenmemiş
Depoda

Geniş Uygulama : Kuşgözü kiti ayakkabı, çanta, giyim, dantel, deri el sanatları, onarım ve dekorasyon için yaygın olarak kullanılmaktadır. 500 Takım : 500 delikli ve 500 rondela alacaksınız, DIY ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli miktarda, hafif ve taşınabilir.Metal Malzeme : Grommets kiti metalden yapılmış, güçlü ve dayanıklı, pas deformasyonu kolay değil, uzun süre kullanılabilir.Kurulumu Kolay : Delikli alet kitinin kurulumu kolaydır, sadece küçük delikleri doğrudan aletimiz ve yakamızla birlikte çekiçleyin.Mükemmel Hediye : Deri grommets kiti, anneler, arkadaşlar ve aile için ideal ve mükemmel bir tatil, doğum günü hediyesidir.Geniş Uygulama : Kuşgözü kiti ayakkabı, çanta, giyim, dantel, deri el sanatları, onarım ve dekorasyon için yaygın olarak kullanılmaktadır. 500 Takım : 500 delikli ve 500 rondela alacaksınız, DIY ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli miktarda, hafif ve taşınabilir.Metal Malzeme : Grommets kiti metalden yapılmış, güçlü ve dayanıklı, pas deformasyonu kolay değil, uzun süre kullanılabilir.Kurulumu Kolay : Delikli alet kitinin kurulumu kolaydır, sadece küçük delikleri doğrudan aletimiz ve yakamızla birlikte çekiçleyin.Mükemmel Hediye : Deri grommets kiti, anneler, arkadaşlar ve aile için ideal ve mükemmel bir tatil, doğum günü hediyesidir.Özellik : 1. Geniş Uygulama : Kuşgözü kiti ayakkabı, çanta, giyim, dantel, deri el sanatları, onarım ve dekorasyon için yaygın olarak kullanılmaktadır.2. 500 Takım : 500 delikli ve 500 rondela alacaksınız, DIY ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli miktarda, hafif ve taşınabilir.3. Metal Malzeme : Grommets kiti metalden yapılmış, güçlü ve dayanıklı, pas deformasyonu kolay değil, uzun süre kullanılabilir.4. Kurulumu Kolay : Delikli alet kitinin kurulumu kolaydır, sadece küçük delikleri doğrudan aletimiz ve yakamızla birlikte çekiçleyin.5. Mükemmel Hediye : Deri grommets kiti, anneler, arkadaşlar ve aile için ideal ve mükemmel bir tatil, doğum günü hediyesidir.Şartname : Öğe türü : 8mm Grommet kuşgözü Kitİmalzeme : demir, bakırkullanım aralığı : Giyim aksesuarları, P çanta, şapka, kemer, ayakkabı, ofis aletleri, perde kumaşı Çadırpaket listesi : 500 x Kuşgözü500 x conta.

Diğer karakterislikler

Item Type:
 8mm Grommet Eyelet Kit
Material:
Iron, Copper
Use Range:
Clothing Accessories, P Bags, Hats, Belts, Shoes, Office Appliances, Curtain Cloth Tent
Package List:
500 x Eyelet500 x Gasket:

Benzer cümleler