• Yeni
Hızlı Bağlantı bahçe hortumu Hızlı Bağlantı 1/4 OD Hortum Eşit Konnektör Kayma Kilidi Plastik Boru Bağlantı Konnektörü kör

Hızlı Bağlantı bahçe hortumu Hızlı Bağlantı 1/4 OD Hortum Eşit Konnektör Kayma Kilidi Plastik Boru Bağlantı Konnektörü kör

Rating 
₺ 42.00

İşlenmemiş
Depoda

Sürekli su akışı için bağlanması kolay konektör, bahçe aksesuarlarını ve su borularını bağlamak için mükemmel bir araçtır.Bağlanması ve bağlantısını kesmesi kolaydır.Malzeme : plastik.Çalışma ortamı : su.Normal çalışma basıncı : 2 ~ 3kg.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0~50°C. Sürekli su akışı için bağlanması kolay konektör, bahçe aksesuarlarını ve su borularını bağlamak için mükemmel bir araçtır.Bağlanması ve bağlantısını kesmesi kolaydır.Malzeme : plastik.Çalışma ortamı : su.Normal çalışma basıncı : 2 ~ 3kg.Çalışma sıcaklığı aralığı : 0~50°C. Hızlı bağlantı kitleri çok zaman kazandırabilir.Adaptör, sıkı, güvenli bir uyum ve sızdırmaz bir bağlantı sağlar.Ürün adı : 6mm tokasız sürgülü kilit konnektörmalzeme : plastikÇalışma ortamı : sunormal çalışma basıncı : 2~3kçalışma sıcaklığı aralığı : 0~50°COuter boru çapı : 6mmrenk : siyah, beyazşartname : 1. 6mm sürgülü kilit tee bağlantısı2. 6mm sürgülü kilit dirsek konnektörü3. 6mm sürgülü kilit düz kafa4. UNC10-24 iplik 6mm sürgülü kilit tee5. 6mm uç fişipaket içerir : 5 adet (seçtiğiniz tip ve renk)özellik : 1. Kullanım kolaylığı : toka tasarımı yok, kolay kurulum ve hızlı erişim, dahili otomatik yakalama, boru hattı yok2. Daha güçlü kavrama : Toka hızlı bağlantısı olmayan iç pençeler, kayan borular ve ekstübasyon olgusunu etkili bir şekilde önleyebilen daha güçlü bir tutuşa sahiptir.3. Yüksek sızdırmazlık : Tokasız hızlı bağlantı için çift sızdırmazlık halkası tasarımı benimsenmiştir, POLİETİLEN boru 90 derece bükülmüş olsa bile çift sızdırmazlık daha güvenlidir, su sızıntısı olmamasını sağlayabilir.dikkat : Boyut elle ölçülür, lütfen hafif ölçüm hatalarına izin verin.Farklı monitörlerin renkli ekranı nedeniyle, fotoğrafın rengi gerçek üründen biraz farklı olabilir.

Diğer karakterislikler

1. 6mm sliding lock tee joint:
2. 6mm sliding lock elbow connector:
3. 6mm sliding lock straight head:
4. UNC10-24 thread to 6mm sliding lock tee:
5. 6mm end plug:
Package includes:
5 pieces (type and color you choose)
feature:
1. Ease of use:
no buckle design, easy installation and quick access, internal automatic capture, no off-pipe
2. Stronger grip:
The inner claws without buckle quick connection have stronger grip, which can effectively prevent the phenomenon of sliding pipes and extubation.
3. High tightness:
Double sealing ring design is adopted for quick connection without buckle, double sealing is more secure, even if the PE pipe is bent 90 degrees, it can ensure no water leakage.
caution:
The size is measured by hand, please allow slight measurement errors. Due to the color display of different monitors, the color of the photo may be slightly different from the actual product. :

Benzer cümleler