• Yeni
Sosoport Cep Telefonu Evrensel Çanta yüzme kiti Sualtı Kuru Çanta Kılıf Kapak için Telefon Su Sporları Plaj Havuzu (Pembe)

Sosoport Cep Telefonu Evrensel Çanta yüzme kiti Sualtı Kuru Çanta Kılıf Kapak için Telefon Su Sporları Plaj Havuzu (Pembe)

Rating 
₺ 30.60

İşlenmemiş
Depoda

Yan tarafa basılabilir ve düğmeler istenildiği gibi çalıştırılabilir. : Sıkı kalan ürünler kirlenmez.Ekran işlemleri için destek.Telefonu koruyun kurumaya devam edin. : İster cep telefonu ister para olsun, kuru tutulabilir. >Açıklamagüçlü > Profesyonel ama yine de cep telefonu çantası mı arıyorsunuz?Aynı anda birden fazla işi yapabilen sağlam, güvenilir bir araç mı arıyorsunuz?Eğer evet ise, daha fazla kendinizi yormayın!Profesyonel cep telefonu çantamız sizinle tanışmalı needs.It sizin için en iyi seçeneklerden biridir. > Featurestrong> - Renk : Pembe.- Malzeme : Plastik.- Boyut : 18,5 x 9 x 2 cm.- : IPX8.- Tamamen şeffaf tasarım, kamera ve çalışma gecikmez.- Ekran işlemleri için destek.- Yan tarafa basılabilir ve düğmeler isteğe bağlı olarak çalıştırılabilir.- Telefonu koruyun kurumaya devam edin - : Cep telefonu veya para olsun, kuru tutulabilir.- : Sıkı kalan ürünler kirlenmez.Paket İncludingb>1 x cep telefonu çantası.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler