• Yeni
Bar Sabunluk, Delikli Değil Kolay Temiz Sabunluk Duş, Yaprak Şekli kendinden drenajlı sabunluk Banyo, Mutfak Lavabo (Yeşil)

Bar Sabunluk, Delikli Değil Kolay Temiz Sabunluk Duş, Yaprak Şekli kendinden drenajlı sabunluk Banyo, Mutfak Lavabo (Yeşil)

Rating 
₺ 19.98

İşlenmemiş
Depoda

【Premium Malzeme】 Kendi kendini boşaltan sabunluklarımız, BPA içermeyen, güzel, kendine özgü kokusu olmayan, şık, dayanıklı ve uzun ömürlü, yüksek kaliteli ABS yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. 【Sabunu Kuru Tutun】 Banyo sabunlukları, suyun lavaboya otomatik olarak akmasına izin veren, sabununuzu kuru ve sabit tutabilen 45 derecelik eğik bir tasarıma sahiptir. 【Sabunu Kuru Tutun】 Banyo sabunlukları, suyun lavaboya otomatik olarak akmasına izin veren, sabununuzu kuru ve sabit tutabilen 45 derecelik eğik bir tasarıma sahiptir. 【Temizlemesi Kolay】 Sabun tepsisi ayrılabilir ve su ile temizlenebilir.Kullanışlı ve temizlenmesi kolaydır.En önemlisi, tezgahı temiz tutmaya da yardımcı olur. 【Çok Fonksiyonlu Uygulamalar】 Duş sabunluğumuz banyonuz, mutfağınız, duşunuz, çamaşır odanız veya mason.It herhangi bir evde harika görünecek!.Özellik : Kendinden drenajlı tasarım : Otomatik drenaj, suyun lavaboya hızla akmasını sağlar.Eşyaları kuru ve temiz tutun.Güçlü emiş : Sağlam taban emişi, sabunluğun sıkıca durmasına yardımcı olur ve düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Yaratıcı yaprak şekli tasarımı : Yaprak tasarımı evinizi daha güzel ve şık hale getirir.Açıklama : Malzeme : ABS plastik Renk : Yeşil, gri,pembe Boyut : 18x13.5x12cm Ambalaj listesi : 1 adet X sabunluk.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler