• Yeni
YUBX 6 Rulo Washi Bant Seti VSCO Dekoratif Bant DIY El Sanatları için, Dergiler, Planlamacılar, Scrapbooking, Ambalaj (Siyah)

YUBX 6 Rulo Washi Bant Seti VSCO Dekoratif Bant DIY El Sanatları için, Dergiler, Planlamacılar, Scrapbooking, Ambalaj (Siyah)

Rating 
₺ 17.98

İşlenmemiş
Depoda

Tasarım : Bu sevimli washi bant yaratıcılığınızı sağlayacak shine.It moda tasarımı ile baskılı siyah ekose desenler.İşçiliği trendlerini takip ediyorsanız ve vahşi bir hayal gücünüz varsa, bu kaset en iyi seçim olacaktır.Kullanımı kolay onları çıkarabilir ve kalıntı bırakmadan kolayca tekrar yapıştırabilirsiniz.ÇOK FONKSİYONLU : Washi bant, planlamacılarınız, not defterleriniz, mermi günlüğünüz, bezemeleriniz, kart yapımı, hediye paketleri, partiler, DIY el sanatları projesi, dekor, ruj kutusu, kalem kutusu, kalemler, şarj kablosu, kaşık sapı vb.İçin harika bir yoldur.CÖMERT BOYUTLANDIRMA : birim başına 6 rulo. her rulo için 16'(5m) uzunluğunda. 2 rulo 3/8" (10mm) genişliğinde, 2 rulo 9/16"(15mm) ve 2 rulo 1 1/8 " (20mm) genişliğinde.HARİKA HEDİYE : Yaratıcı ev hanımlarından modaya uygun gençlere ve iddialı çocuklara kadar herkes bu washi bant setine bayılacak!Herkes için çok eğlenceli ages.It bullet journal severler, zanaat arkadaşları, öğrenciler ve yıldönümü, doğum günü ve tatil günlerinde iyi kullanım için güzel bir hediye.Ürün Ağırlığı : 65g Ürün Ölçüleri : Birim başına 6 rulo. her rulo için 16'(5m) uzunluğunda. 2 rulo 3/8" (10mm) genişliğinde, 2 rulo 9/16 "(15mm) ve 2 rulo 1 1/8"(20mm) genişliğinde Renk : Temel desen Ürün Paket Miktarı : 6.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler