• Yeni
Koconh Parlak Mendil Çizgi Ücretsiz Mucize Temizlik Bezi, Yıkanabilir Tüy Bırakmayan Balık Pulu Bezi 20 adet (9.85 in / 25cm)

Koconh Parlak Mendil Çizgi Ücretsiz Mucize Temizlik Bezi, Yıkanabilir Tüy Bırakmayan Balık Pulu Bezi 20 adet (9.85 in / 25cm)

Rating 
₺ 2.67

İşlenmemiş
Depoda

[KİRLERİ GİDERİR]Parlak Mendiller, geleneksel mikrofiber bezlere göre 3 kata kadar daha fazla kir ve tozu emer ve hepsi kimyasal temizlik maddesi içermez.Özel kumaş yapısı sayesinde daha kapsamlı temizlik. [Çizgiler OLMADAN SİLİN] Mikrofiber temizlik kıyafetleri yüksek kaliteli polyester kumaştan yapılmıştır, çiziksiz ve çizgisiz bir yüzey için sadece hızlı bir silme. [Emici ve Hızlı Kuru]Nano Ölçekli Temizlik Bezi oldukça emicidir ve kolay temizlik için çabuk kurur.Kolay Temizlenen Havlular birden fazla yıkamadan sonra sertleşmez. [Yeniden kullanılabilir ve Uzun Ömürlü]Tüy Bırakmayan kumaşın köşeleri ve kenar dikişleri yüzlerce yıkamaya dayanacak şekilde güçlendirilmiştir.Mendillerin musluğun altında yıkanması kolaydır ve daha sonra tekrar kullanılabilir. [Çok yönlü Uygulamalar] : Sadece harika Pencere temizleme bezi veya Cam temizleme havluları değil.Çok yönlü temizlik işlerinin üstesinden gelin : Ev işleri için ideal ev temizlik ürünleri, mutfak sofra takımı kurutma bulaşıkları ve araba temizlik mendilleri, mücevher parlatma vb. [KİRLERİ GİDERİR]Parlak Mendiller, geleneksel mikrofiber bezlere göre 3 kata kadar daha fazla kir ve tozu emer ve hepsi kimyasal temizlik maddesi içermez.Özel kumaş yapısı sayesinde daha kapsamlı temizlik. [Çizgiler OLMADAN SİLİN] Mikrofiber temizlik kıyafetleri yüksek kaliteli polyester kumaştan yapılmıştır, çiziksiz ve çizgisiz bir yüzey için sadece hızlı bir silme. [Emici ve Hızlı Kuru]Nano Ölçekli Temizlik Bezi oldukça emicidir ve kolay temizlik için çabuk kurur.Kolay Temizlenen Havlular birden fazla yıkamadan sonra sertleşmez. [Yeniden kullanılabilir ve Uzun Ömürlü]Tüy Bırakmayan kumaşın köşeleri ve kenar dikişleri yüzlerce yıkamaya dayanacak şekilde güçlendirilmiştir.Mendillerin musluğun altında yıkanması kolaydır ve daha sonra tekrar kullanılabilir. [Çok yönlü Uygulamalar] : Sadece harika Pencere temizleme bezi veya Cam temizleme havluları değil.Çok yönlü temizlik işlerinin üstesinden gelin : Ev işleri için ideal ev temizlik ürünleri, mutfak sofra takımı kurutma bulaşıkları ve araba temizlik mendilleri, mücevher parlatma vb.HER yüzeyde PARLAYIN Aynaları ve camı parlatın Dökülen sıvıları silin Plakaları ve pişirme kaplarını kurutun Çalışma yüzeyleri vb.Malzeme : İnce Fiber Renk : MİX Sertlik : Yumuşak Boyutu : 25*25/30*30/30*40 cm Uyarı : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir. 2. Manuel ölçüm nedeniyle 0.5-2 cm farklılıklara izin verin.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler