• Yeni
Delik Zımba Farklı Desenler Kolay Kullanım Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Yumruk Zanaat Seti 10 adet

Delik Zımba Farklı Desenler Kolay Kullanım Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Yumruk Zanaat Seti 10 adet

Rating 
₺ 89.20

İşlenmemiş
Depoda

İçi boş tasarım : Zımba içi boş bir iç tasarımı benimsemiştir, desen istediğiniz deseni hızlı bir şekilde bulmak kolay olan düğmeye basılmıştır. 10 Desen : Kalpler, fiyonklar, şemsiyeler, akçaağaç yaprakları, ayı, yıldız, nota, gül, kar tanesi, çam ağacı dahil 10 farklı desenle tasarlanmış birçok ihtiyacınızı karşılayabilir.Taşınabilir : Kağıt pincher hafiftir ve küçük boyutludur, bu da sevimli ve özel kartlar, zarflar vb.Yapmak için her zaman ve her yerde kullanmak için çantanıza götürmenizi sağlar.Kolay Kullanım : Preslenmiş kağıdın desen aralığında olduğundan emin olmak için kağıdı zımbaya düz bir şekilde yerleştirin.Deseni düzgün bir şekilde bastırarak kesmek için avuç içi veya başparmağı kullanın.Yaygın Kullanım : Sevimli delik zımba, bebeğinizin DIY çalışması, tırnak sanatı, hediye paketleri, zarflar, anı kitapları, tebrik kartları, scrapbooks, tebrik kartları ve herhangi bir kağıt sanatı için mükemmeldir.İçi boş tasarım : Zımba içi boş bir iç tasarımı benimsemiştir, desen istediğiniz deseni hızlı bir şekilde bulmak kolay olan düğmeye basılmıştır. 10 Desen : Kalpler, fiyonklar, şemsiyeler, akçaağaç yaprakları, ayı, yıldız, nota, gül, kar tanesi, çam ağacı dahil 10 farklı desenle tasarlanmış birçok ihtiyacınızı karşılayabilir.Taşınabilir : Kağıt pincher hafiftir ve küçük boyutludur, bu da sevimli ve özel kartlar, zarflar vb.Yapmak için her zaman ve her yerde kullanmak için çantanıza götürmenizi sağlar.Kolay Kullanım : Preslenmiş kağıdın desen aralığında olduğundan emin olmak için kağıdı zımbaya düz bir şekilde yerleştirin.Deseni düzgün bir şekilde bastırarak kesmek için avuç içi veya başparmağı kullanın.Yaygın Kullanım : Sevimli delik zımba, bebeğinizin DIY çalışması, tırnak sanatı, hediye paketleri, zarflar, anı kitapları, tebrik kartları, scrapbooks, tebrik kartları ve herhangi bir kağıt sanatı için mükemmeldir.Şartname : Öğe türü : Kağıt zımbamalzeme : ABS, alaşımmiktar : 10 adetboyutu : Yaklaşık. 3.2x2. 5x3. 2 cm / 1. 26x0. 98 x 1.26 in Kesme Çapı : Yaklaşık. 1.2 cm / 0.47 inçavantajları : DIY işleri, karalama defteri, günlük, kart yapımı, tırnak sanatı, fotoğraf albümleri, hediye paketleri, kitaplar vb.Oluşturmak için çocuklar için uygun birçok ihtiyacınızı karşılayabilir.Paket listesi : 10 x kağıt zımba Not : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle küçük bir hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.Lütfen bu ürünün renginin rastgele gönderileceğini unutmayın, lütfen sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Paper Puncher
Material:
ABS, alloy
Quantity:
10pcs
Size:
Approx. 3.2 x 2.5 x 3.2cm / 1.26 x 0.98 x 1.26in
Cutting Diameter:
Approx. 1.2cm / 0.47in
Advantages:
Can meet your many needs, suitable for children to create DIY works, scrapbook, journal, card making, nail art, photo albums, gift wrapping, books, etc.
Package List:
10 x Paper Puncher
Note:
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding.Please note that the color of this product will be sent randomly, please make sure you don't mind before ordering.

Benzer cümleler